Ielogoties
22 337 759, 27 000 511 info@eltek.lv
0
Pirkumu grozs
0.00 €

Jūsu grozā nav preču

Visas preču kategorijas
TELEFONI, PLANŠETDATORI, APPLE, VIEDPULKSTEŅIDATORTEHNIKA, PRECES BIROJAMDATORU KOMPONENTES, TĪKLA PRODUKTITV, AUDIO, VIDEO, SPĒĻU KONSOLESSADZĪVES TEHNIKASMARŽAS UN KOSMĒTIKASKAISTUMAM UN VESELĪBAIMĀJSAIMNIECĪBAS PRECESSPORTS UN FITNESSTŪRISMA PRECESBĒRNIEM, MAZUĻIEMZOO PRECESAUTO UN MOTO PRECESMĀJAI, DĀRZAM UN REMONTAMSANTEHNIKA UN APKUREFOTO TEHNIKA, OPTIKAIR UZ VIETAS!
Salīdzināt produktus

    Jums nav izvēlētu preču ko salīdzināt

TP-L MC100CM Fast Ethernet a Converter,  multi-mode, 2km

TP-L MC100CM Fast Ethernet a Converter, multi-mode, 2km

Preces kods: MC100CM
ID: 53139
Ražotājs: TP-LINK
Atlikums piegādātāju noliktavā: 50
Piegādes termiņš no piegādātāja noliktavas: 5-10 darba dienas
Cena: 23.96 €
Daudzums:
  • Parametri
  • Papildinformācija no ražotāja mājaslapas
Pievienot salīdzināšanai
Salīdzināt produktus (0)
Network protocol and connector type 1FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Network protocol and connector type 2FastEthernet 100BaseFX - SC
Wiring typefibre-optic

Lūdzam ievērot!

  • Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 23.11.2019.
  • Visas cenas norādītas EUR ar PVN.
  • Cenā nav iekļauta piegādes maksa.

Uzdot jautājumu